MEDALIŚCI

Rzut do celu

 

Kobiety

Mężczyźni

Złoto

Will Teresa – Nowy Targ

Rogala Jan - Myszków

Srebro

Stopyra Elżbieta - Rzeszów

Grzywacz Wojciech - Rzeszów

Brąz

Stankiewicz Krystyna - Zawiercie

Hudzik Zdzisław - Chrzanów

Bieg 50+

Złoto

Maria Zachara - Rabka

Sokołowski Marek Zawiercie

Srebro

Zagała Joanna- Gliwice

Kalinowski Piotr- Gliwice

Brąz

Wójcik Monika- Józefów

Vacheslaw Berezin - Łuck

Bieg 60+

Złoto

Wojdak Halina - Gliwice

Szarawara Stanisław - Rabka

Srebro

Męcik Krystyna- Łazy

WołuszczukGrzegorz- Zawiercie

Brąz

Holona Grażyna - Andrychów

Stanisław Twardysko- Gliwice

Bieg 70+

Złoto

Kopytek Maria –Nowy Targ

Groszek Ryszard- Józefów

Srebro

Dyrcz-Rzycka Janina - Andrychów

Mróz Andrzej- Kęty

Brąz

Kałuża Krystyna -Gliwice

Pańszczyk Andrzej – Nowy Targ

Bieg 80+

Złoto

Pawluśkiewicz Maria -Nowy Targ

Filipiak Józef - Józefów

Srebro

Korpak Celina- Gliwice

Pluszczewski Czesław - Gliwice

Brąz

-

-

Kręgle

Złoto

Bugaj Natalia- Wołyń

Pondo Andrzej - Rzeszów

Srebro

Sacharewicz Zofia - Andrychów

Woźny Zbigniew - Wadowice

Brąz

Mazurek Danuta- Lublin

Chełmecki Władysław - Chrzanów

Slalom 50+

Złoto

Czapla Małgorzata – Nowy Targ

Koziorowski Marek Zawiercie

Srebro

Kusiek Katarzyna - Gliwice

Zachara Remigiusz Rabka

Brąz

Otwinowska Urszula - Kielce

Kaczyński Maciej Łazy

Slalom 60+

Złoto

Bubak Barbara- Andrychów

Sowa Antoni Nowy Sącz

Srebro

Citak Barbara Nowy Sącz

Szerszeń Stanisław Zawiercie

Brąz

Luty Barbara Nowy Targ

Otwinowski Jerzy Kielce

Slalom 70+

Złoto

Pomorska Elżbieta Lublin

Kiernoziak Andrzej Nowy Targ

Srebro

Sitko Urszula Gliwice

Wesołowski Jerzy Rzeszów

Brąz

Huk Barbara - Pszczyna

Małolepszy Ludomir -Andrychów

Slalom 80+

Złoto

Radłowska Wiśniewska Janina Gliwice

Uzarski Ludwik - Józefów

Srebro

Kawalec Antonina Rzeszów

Erb Stanisław -Rabka

Brąz

 

Pasternak Jan Gliwice

Zjazd na dętkach

Złoto

Probst Anna Pszczyna

Latała Krzysztof Pszczyna

Srebro

Sus Zofia- Nowy Sącz

Bereś Adam Rzeszów

Brąz

Khudollii Nadia - Łuck

Herman Stanisław Gliwice

Brydż

Złoto

Rogoziński Marian Włodarczyk Roman- Zakopane

Srebro

Kostrz Stanisław Maziarz Mieczysław Zawiercie

Brąz

Porada Jan Chodziński Władysław Rzeszów

Szachy

Złoto

Kwiecień Zbigniew- Zawiercie

Srebro

Staroniewicz Janusz – Rabka-Zdrój

Brąz

Kamiński Jacek- Gliwice

Wszystkim medalistom jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje!


Sprawozdanie

III Ogólnopolska Zimowa Senioriada na Podhalu, Rabka-Zdrój 1-2 marca 2016 przeszła do historii. Dodaliśmy kolejny kolor do naszych olimpijskich kół. Pozostały czarny i czerwony.

Impreza tradycyjnie rozpoczęła się defiladą 24 Uniwersytetów III Wieku, w tym dwóch spoza Polski (Wiedeń, Łuck-Ukraina).

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością patroni honorowi: Ewa Przbyło – Burmistrz Rabki – Zdroju, 
Krzysztof Faber – Starosta Powiatu Nowotarskiego, Wiesława Borczyk - Prezes Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń Uniwersytetów III Wi